TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

firma odgrzybijąca

O NAS

Profesjonalne Osuszanie Budynków

KONTAKT

O NAS

Firma NORD-HELP z Warszay to profesjonalna działalność zajmująca się osuszaniem budynków i wszelkimi usługami związanymi z zalaniem i problemem nadmiernej wilgoci. Wiedza, fachowość oraz specjalistyczny sprzęt najwyższej technologii sprawiają, że wykonujemy swoją pracę profesjonalnie, solidnie i w konkurencyjnych cenach.

firma odgrzybijąca

USŁUGI

Pomagamy usunąć skutki wodnych awarii, osuszając ściany i stropy za pomocą nowoczesnych urządzeń, dzięki którym konsekwencje zalania są niwelowane sprawnie i szybko. Oferujemy również wynajem osuszaczy na dogodnych dla klienta warunkach, dopasowując jego rodzaj do potrzeb i stanu budynku.

 

DIAGNOZA

Wykonujemy dogłębne pomiary wilgotności wszelkich powierzchni, ustalamy jego poziom i przyczynę oraz dobieramy odpowiednią metodę i sprzęt do usunięcia nadmiernej wilgoci.

 

ODGRZYBIANIE

Świadczymy profesjonalne usługi związane z odkażaniem i odgrzybianiem pomieszczeń. Pomagamy usunąć mikroorganizmy, bakterie i wirusy powstałe na skutek zalania.

 

BEZPŁATNE POMIARY

Umów się na bezpłatne pomiary dzięki, którym będziemy w stanie postawić diagnozę i określić najlepszą metodę usunięcia szkody.

 

 

OZONOWANIE

Wykonujemy również dezynfekcję ozonem jako metodę bez użycia chemii, niezwykle skuteczną i nieszkodliwą dla ludzkiego orgiazmu.

 

 

firma odgrzybijąca firma odgrzybijąca
firma odgrzybijąca
firma odgrzybijąca
firma odgrzybijąca