TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

Iniekcja

INIEKCJA Przeciwwilgociowa

przerywająca podciąganie kapilarne wody

Iniekcja jako izolacja przeciwwilgociowa

Narażanie domu na działanie wilgoci może negatywnie wpływać na jego kondycję. Aby zachować optymalną izolacyjność cieplną budynku oraz zapobiec rozwojowi grzybów, warto zainwestować w izolacje przeciwwilgociowe. Dzięki nim, Twój dom będzie dobrze zabezpieczony na długie lata. W ramach naszych działań wykonujemy iniekcję specjalistycznymi preparatami wnikającymi w strukturę muru budynku. Dzięki temu przerwane zostaje podciąganie kapilarne wody. Stosowane rozwiązanie dają Klientom pewność, że izolacja przeciwwilgociowa będzie doskonale spełniać swoje zadanie.

 

Iniekcja pozwala na wytworzenie solidnej izolacji przeciwwilgociowej w każdym budynku. Bez względu na to, jakie materiały zostały wykorzystane do budowy obiektu, efekt końcowy naszej pracy z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Dużą zaletą tego rozwiązania jest jego mała inwazyjność. Co więcej, jest ono ekologiczne i stosunkowo tanie. Iniekcja pozwala na skutecznie zabezpieczenie się przed niepożądaną wilgocią i jej konsekwencjami (pleśnie, grzyby - koniecznościa odgrzybiania). Izolacje przeciwwilgociowe wykorzystujące tę metodę osuszania to gwarancja trwałości na długie lata.

 

Nie ulega wątpliwości, że izolacja przeciwwilgociowa z wykorzystaniem iniekcji zapewnia bardzo zadowalające efekty jeśli chodzi o osuszanie zawilgoconych obszarów. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz sprawdzone materiały, jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najlepszą izolację fundamentów każdego budynku. Dzięki izolacjom przeciwwilgociowym z wykorzystaniem iniekcji skutecznie zapobiegniesz podciąganiu kapilarnemu wody.

 

Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa
Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa
Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa
Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa
Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa
Iniekcja - izolacja przeciwwilgociowa