Zamow usluge zamglawiania

W związku z szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem, wiele osób poszukuje informacji, w jaki sposób zdezynfekować własne mieszkanie. Efektywnym rozwiązaniem będzie profesjonalne zamgławianie – biodezynfekcja mieszkania. Jej przeprowadzenie będzie też bardzo dobrym pomysłem, jeśli w ostatnim czasie przechodziliście grypę i chcecie pozbyć się wirusa ze swojego otoczenia.

Jak chronić się przed infekcjami?

Oferujemy usługi dezynfekcji mieszkania metodą zamgławiania. Zamgławianie to proces, podczas którego uzyskuje się niezwykle małe cząsteczki preparatu dezynfekującego, które są w stanie dotrzeć do wszelkich szczelin w mieszkaniu, nawet tych najdrobniejszych. W takich miejscach preparat jest w stanie utrzymać się na dłużej, co wydłuża czas jego działania. Dzięki temu możliwe jest wybicie wszelkich bakterii i wirusów, które ewentualnie mogły się znaleźć w mieszkaniu.

Do zamgławiania używamy specjalnych urządzeń, które są w stanie wytworzyć aerozole (czyli mikrocząsteczki środków chemicznych) o średnicy wynoszącej do 20 µm, które z łatwością wnikną tam, gdzie nie wniknie żaden środek chemiczny nawet przy najdokładniejszym sprzątaniu.

Zamgławianie na zimno czy na gorąco – które wybrać?

Proponujemy dwa rozwiązania: zamgławianie na zimno oraz na gorąco. Oba są niezwykle skuteczne, chociaż w tak wrażliwych przypadkach, jak rozprzestrzeniania się wirusów, lepiej będzie zastosować dezynfekcję mieszkań na gorąco. A czym oba te rodzaje się między sobą różnią? Cząsteczki podczas zamgławiania na zimno są nawet kilkukrotnie większe niż cząsteczki podczas zamgławiania na gorąco, co zmniejsza ich szansę na wniknięcie do najmniejszych szczelin. Jeśli więc zależy Ci na efektywnej dezynfekcji mieszkania, skontaktuj się z Nord Help.