TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

Osuszanie Podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE

Efektywne usuwanie szkód wodnych

GROŹNA WILGOĆ POD POSADZKĄ

Woda, która dostanie się pod posadzkę, drewnianą podłogę lub wylewkę, przenika do sfery izolacji takiej jak styropian czy włókna syntetyczne. Nagromadzona wilgoć, zamknięta w warstwie podpodłogowej, nie ma możliwości samoistnie odparować. Przenika więc w górę ścian, powodując liczne szkody – m.in. odpadanie tynków czy łuszczenie się farby. Pod wpływem wilgoci odkształca się parkiet, podnoszą się deski i listwy..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM

W tym wypadku niezbędne jest użycie specjalistycznych metod usuwania wilgoci, które oferuje nasza firma. Przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu wykonujemy osuszanie ciśnieniowe, likwidując wilgoć w zamkniętych sferach podposadzkowych. Jest to metoda skuteczna i nieinwazyjna, gdyż nie wymaga demontażu podłogi.

 

Wykorzystując szczeliny technologiczne lub wykonując drobne nawierty, przepuszczane jest bardzo suche powietrze, które pochłania wilgoć. Powietrze nasycone cząsteczkami wody wydmuchiwane jest szczelinami na zewnątrz. Pozwala to na całkowite osuszenie warstw podłogowych i przywrócenie właściwości termoizolacyjnych budynku.

 

Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe

OSUSZANIE W TRYBIE SSĄCYM

Osuszanie w trybie ssącym to dobra i prosta metoda suszenia konstrukcji wielowarstwowych. W przypadku osuszania podłóg pływających na betonowym podłożu, kiedy woda przeciekła w głąb izolacji pod podłogą pływającą należy zawsze rozpocząć od osuszania w trybie ssącym. Osuszanie odbywa z wykorzystaniem pompy ciśnieniowej i separatora wody.

OSUSZANIE W TRYBIE TŁOCZĄCYM

Osuszanie w trybie tłoczącym należy do najskuteczniejszych i najszybszych metod dostępnych na rynku w przypadku suszenia konstrukcji wielowarstwowych. Osuszanie w trybie tłoczącym można bez problemu zastosować w przypadku suszenia tzw. podłóg pływających na betonowym podłożu. Odbywa się to z wykorzystaniem pompy ciśnieniowej i osuszacza adsorpcyjnego.

Osuszanie Podposadzkowe Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe
Osuszanie Podposadzkowe