TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

Osuszanie podczerwienią

OSUSZANIE podczerwienią

Skuteczne osuszanie materiałów

OSUSZANIE PODCZERWIENIĄ

Osuszanie podczerwienią to nowoczesna technologia usuwania wilgoci z zalanych powierzchni. Za pomocą fal podczerwieni cząsteczki wody zostają szybko odparowane przy jednoczesnym zmniejszeniu wilgotności muru. Technika osuszania polega na bezpośrednim ogrzewaniu wilgotnej powierzchni, nie doprowadzając do strat związanych z przekazywaniem ciepła przez przemieszczające się masy cieczy lub gazu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO WARTO?

Osuszanie za pomocą podczerwieni jest bezpieczne i nieinwazyjne. Działanie fal przypomina metodę mikrofalową, lecz proces odparowania wody przebiega znacznie łagodniej. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej struktury muru bez ryzyka pęknięć.

 

Osuszacze podczerwienią to urządzenia ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Pracują cicho, szybko i skutecznie. Wyróżniają się wysoką wydajnością przy niskim poborze mocy.

 

Osuszanie podczerwienią
Osuszanie

INSTALACJA

Osuszanie podczerwienią wykorzystują technologie płaskich paneli, które pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się wilgoci oraz pośrednio ogrzewają zawilgocone pomieszczenie. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Osuszanie podczerwienią podczerwienią
Osuszanie podczerwienią
Osuszanie podczerwienią
Osuszanie podczerwienią
Osuszanie podczerwienią
Osuszanie podczerwienią