TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

Osuszanie budynków domów

OSUSZANIE pomieszczeń

Skuteczne osuszanie materiałów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ

Nie ulega wątpliwości, że w ciągu ostatniej dekady, problem wilgoci technologicznej przybrał na sile. Obecnie, zarówno tempo, jak i czas realizacji inwestycji budowlanych staje się coraz krótszy. Takie działanie prowadzi do rozpowszechniania się zjawiska wilgoci. Wówczas, pomocnym rozwiązaniem może okazać się osuszanie budynków. Chcąc pozbyć się nadmiaru wilgoci, warto postawić na sprawdzonego partnera. Nord-Help to firma, która doskonale radzi sobie z każdym zadaniem. Jesteśmy przekonani, że osuszanie domu we współpracy z nami okaże się w pełni satysfakcjonujące.

 

Szczególną czujność powinniśmy zachować podczas prac wykończeniowych, gdyż wymagają one dużych ilości wody. Dzięki osuszaniu pomieszczeń realizowanym przez Nord-Help, znacznie skrócisz czas realizacji inwestycji i unikniesz przestojów związanych z czasochłonnym wysychaniem tynków oraz wylewek.

OGRANICZENIE KOSZTÓW

Aby osuszanie domów nie generowało dużych kosztów, jest ono realizowane z wykorzystaniem wentylatorów promieniowych. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, która skutecznie wspomoże działanie osuszaczy. Osuszając budynki w ten sposób, zadbasz o optymalną wilgotność szlichty betonowej, co ma bardzo duże znacznie podczas układania podłogi. Zdarza się, że parkieciarz może odmówić realizacji zlecenia, gdy wilgotność przekracza wartość graniczą wynosząca 2%. Decydując się na osuszanie mieszkania we współpracy z Nord-Help masz pewność, że nie nadwyrężysz swojego budżetu.

 

Osuszanie budynków domów

OSUSZANIE POMIESZCZEŃ

W przypadku osuszania budynków nie warto stosować nagrzewnic, gdyż nie przenoszą one pożądanych efektów. Jeśli chcemy pozbyć się wilgoci technologicznej, musimy wykorzystać specjalistyczny sprzęt. Zazwyczaj, osuszanie domów wymaga użycia dmuchaw oraz osuszaczy. Chodzi o to, aby całkowicie wytrącić wodę ze wskazanych powierzchni. W ramach naszej codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone technologie, dzięki czemu osuszanie pomieszczeń jest bardzo skuteczne.

LIKWIDACJA WILGOCI

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizacje nawet najtrudniejszych przedsięwzięć. Osuszanie budynków odbywa się przy wykorzystanie indywidualnie dobranego sprzętu. Wszystko zależy od potrzeb Klienta oraz charakteru pomieszczenia. Dzięki naszym urządzeniom nie tylko zlikwidujesz wilgoć, ale także zadbasz o odpowiednie właściwości termoizolacyjne budynku. Co więcej, osuszając mieszkanie z nami, zaoszczędzisz czas i pieniądze wynikające z realizacji inwestycji budowlanej.

Osuszanie budynków domów Osuszanie budynków domów
Osuszanie budynków domów
Osuszanie budynków domów
Osuszanie budynków domów
Osuszanie budynków domów
Osuszanie budynków domów