TELEFON: 668 302 413

Home           Usługi          O Nas           Realizacje       Kontakt   

Odgrzybianie

Ozonowanie i odgrzybianie

Skuteczna dezynfekacja

OZONOWANIE

Jednym ze skuteczniejszych sposobów pozbywania się wirusów, drobnoustrojów oraz grzybów jest ozonowanie pomieszczeń. Przedostając się do otoczenia, ozon rozpada się w aktywne rodniki o właściwościach bakteriobójczych. Odgrzybianie budynków we współpracy z Nord-Help pozwoli Ci uzyskać mikrobiologiczną czystość. Dużą zaletą tej metody jest to, że nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie. Dzięki temu, możesz z powodzeniem wykonać odgrzybianie domu, bez obawy o domowników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODGRZYBIANIE

Jeśli obiekt ulegnie zalaniu, wówczas bakterie i drobnoustroje uzyskują dobre warunki do rozwoju. Zakażona woda wpływa negatywnie na strukturę budynku, a w połączeniu z podwyższoną temperaturą wspomaga mnożenie się bakterii. Właśnie wtedy najlepiej zainwestować w odgrzybianie mieszkania. Pozwoli to zahamować rozwój niepożądanych mikroorganizmów w Twoim domu. Często, problem próbuje się rozwiązać za pomocą powszechnie używanych środków czystości, jednak tylko za pomocą profesjonalnego odgrzybiania pomieszczeń uzyskasz oczekiwany efekt.

 

Odgrzybianie
Odgrzybianie budynków

USŁUGA ODGRZYBIANIA

Specjalistyczne odgrzybianie budynków to jedyna droga, jeśli chcemy w pełni pozbyć się bakterii i drobnoustrojów powstałych po zalaniu. Warto jednak pamiętać, że proces odgrzybiania domu wymaga czasu. Tylko postępując według sprawdzonych procedur, możemy uzyskać satysfakcjonujące efekty. Zarówno odkażenie, jak i odgrzybianie mieszkania musi być przeprowadzone przez doświadczoną ekipę, które wie jakich środków użyć, aby uzyskać pożądany rezultat.

USŁUGA OZONOWANIA

Nie ulega wątpliwości, że ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób usuwania bakterii i drobnoustrojów. Odgrzybiając mieszkanie we współpracy z nami, zyskujesz pewność, że środowisko bakteryjne zostanie zniszczone, a bakterie całkowicie wyeliminowane. Dzięki naszym usługom pozbędziesz się grzybów, pleśni, wirusów oraz roztacza, a także towarzyszącego im nieprzyjemnego zapachu. Jeśli solidnej ekipy odgrzybiającej budynki, nasza oferta jest dla Ciebie.

Odgrzybianie Odgrzybianie
Odgrzybianie domów
Odgrzybianie
Odgrzybianie
Odgrzybianie
Odgrzybianie